Zpět

Okresní kolo v přespolním běhu.

Ve středu 22.9. se pořádalo okresní finále v přespolní běhu. Uskutečnilo se ve Vimperku v běžeckém areálu Vodník.

Od Tatranu jsme vyrazili autobusem do Vimperka, v 9:15 jsme byli na místě a šli si projít trasu.

V deset hodin běžela první skupina - mladší dívky, poté mladší chlapci, třetí skupina byly starší dívky a čtvrtá starší chlapci.

Dívky a mladší chlapci běželi 1700 metrů, starší chlapci 3400 metrů.

V soutěži družstev se starší chlapci umístili na 5. místě a mladší děvčata na 7. místě.

Z jednotlivců se nejlépe umístila Lucie Sekáčová – 12. místo, z chlapců Miroslav Pech – 13. místo.

Zúčastnili se : Petr Ženíšek, Kateřina Kahounová, Dita Láchová, Agáta Kušniriková, Denisa Koubová, Adam Brabec,  Lucie Sekáčová, Miroslav Pech, Jakub Matulka, Michal Pasecký, Tomáš Přerost.

K výborné závodní atmosféře přispělo i příjemné počasí.