Umístění našich žáků |
Sportovní akce, místo konání | Datum akce |
4. místo - dívky, 4. místo - hoši | Okresní kolo v basketbalu - st. žáci | 23.3.2022 |
1. místo - hoši, 2. místo - dívky | Okrskové kolo v basketbalu - st. žáci | 16.3.2022 |
1. místo - 5.A | Školní kolo v házené | 14.3.2022 |
1. místo hoši, 1. místo dívky | Okresní kolo v basketbalu - ml. žáci | 8.3.2022 |
Bruslení Vimperk | 18.2.2022 | |
Dívky - 1. místo, hoši 2. místo | Okrskové kolo v basketbalu - ml. žáci | 17.2.2022 |
1. místo - 5.A | Školní kolo v přehazované - I. stupeň | 14.2.2022 |
2. místo - dívky, 2. místo - hoši | Volejbal - okresní kolo II. stupeň | 26.1.2022 |
LVK - 7.A,B,M - Zadov | 16.-21.1.22 | |
LVK - 5A,M - Zadov | 3.-8.1.2022 | |
Školní kolo ve skoku vysokém - II. stupeň | 20.12.2021 | |
1. místo - 4.B | Školní kolo v halové kopané - I. stupeň | 13.12.2021 |
2. místo | Okresní kolo ve florbalu - I. stupeň | 8.11.2021 |
1. místo - 4.B | Školní kol ve florbalu - I. stupeň | 1.1.2021 |
5. místo hoši, 7. místo dívky | OK v přespolním běhu - Vimperk | 22.9.2021 |
58. místo družstvo; 10. místo J. Prixová | RF Odznaku všestrannosti - Brno | 2.-4.9.2021 |
3. místo - starší žákyně | Okresní kolo v basketbalu - Vimperk | 26.2.2020 |
1. místo 5.B | Školní kolo v přehazované | 16.2.2020 |
1. místo starší žákyně, 3. místo starší žáci | Basketbal - okrskové kolo - starší žácic ažákyně | 13.2.2020 |
1. místo - Václav Kahoun, Adéla Randáková | Vánoční laťka ve skoku vysokém - II. stupeň | 12.12.2019 |
4. místo | Okresní kolo v halové kopané - mladší žáci | 10.12.2019 |
1. místo - Klabouch, Sendrei, Jeřábek | Školní kolo - překážková dráha - 1. stupeň | 9.12.2019 |
4. místo | Okresní kolo ve florbalu - 1. stupeň | 3.12.2019 |
1. místo - 5.B | Školní kolo v halové kopané - 1. stupeň | 2.12.2019 |
4. místo | Okrskové kolo ve florbalu - starší žáci | 13.11.2019 |
1. místo - 5.B | Školní kolo ve florbalu - 1. stupeň | 12.11.2019 |
5. místo | Okrskové kolo ve florbalu - mladší žáci | 23.10.2019 |
Z nás nejlepší: 6. místo Tomáš Dejmek | Okresní přebor v přespolním běhu - Vimperk | 26.9.2019 |
10. místo - Aneta Píchová | Finále ČR v soutěži Odznak všestrannosti olympijských vítězů - Brno | 4.-6.9.2019 |
Nejlepší sportovec školy - Aneta Píchová | Sportovec a kolektiv školy 2018/2019 | 25.6.2019 |
9.A,B - kurz vodní turistiky | Vyšší Brod - Boršov | 17.-21.6.2019 |
8.A - cykloturistický kurz | Kvilda | 10.-14.6.2019 |
1. místo Suková, štafeta 4x60 m - | LAO - Prachatice - 2. stupeň | 5.6.2019 |
1. místo - Aneta Píchová | KK OVOV Tábor | 15.5.2019 |
1. místo - 4.B | Tělocvična ZŠ | 27.5.2019 |
3. místo - mladší žáci | KK Pohár Rozhlasu - 3. místo | 22.5.2019 |
1. místo hoši, 7. místo dívky | OK Pohár Rozhlasu - Prachatice | 16.5.2019 |
16. místo družstvo, 1. místo Píchová - jednotlivci | KK OVOV - Tábor | 15.5.2019 |
6. místo | MC Donald´s CUP - OK Vimperk 1.-3.r. | 14.5.2019 |
3. místo | MC Donald´s CUP - OK, Vimperk 4.-5.r. | 7.5.2019 |
2. místo | OK ve vybíjené - Husinec | 27.4.2019 |
1. místo družstvo a postup na KK, + 4 x jednotlivci | ZŠ Národní Prachatice - OK OVOV | 25.4.2019 |
5.B | Tělocvična ZŠ - školní kolo ve vybíjené | 15.4.2019 |
1.-3.r. - 3. místo; 4.-5.r. - 3. místo; 6.-7- r. - 6. místo | Hokejbalová aréna Prachatice | 12.4.2019 |
36 závodníků postoupilo na OK | Školní kolo OVOV | 24.4.2019 |
2. místo hoši, 3. místo dívky | OK basketbal ml. žáci a žákyně - Vimperk | 10.4.2019 |
5. místo hoši | OK v minikopaně - ZŠ Národní Prachatice | 2.4.2019 |
6. místo hoši | Okresní kolo ve volejbalu - Vimperk | 26.3.2019 |
2. místo hoši; 2. místo dívky | Okrskové kolo v basketbalu - ZŠ Národní PT | 21.3.2019 |
3. místo chlapci, 4. místo dívky | Okresní kolo v basketbalu - starší žáci - Vimper | 21.2.2019 |
3. místo | Krajské kolo ve futsalu, Týn nad Vltavou | 20.2.2019 |
2. místo chlapci, 2. místo dívky | ZŠ Zlatá stezka, Prachatice - basketbal - okrsek | 7.2.2019 |
Lyžařský výcvikový kurz žáků II. stupně | Zadov - Hotel Dobrá Chata | 7.1.-12.1.2019 |
Lyžařský výcvikový kurz žáků I. stupně | Zadov - Penzion U Lenců | 7.1.-12.1.2019 |
Vánoční laťka ve skoku vysokém: | tělocvična ZŠ Národní Prachatice | 18.12.2018 |
nejhodnotnější výkony - Jan Veber, Ester Štarmannová | ||
7. místo | Vimperk | 12.12.2018 |
1. místo 5.A | Tělocvična ZŠ | 12.11.2018 |
6. místo | Prachatice | 6.11.2018 |
2.místo | Vlachovo Březí | 21.11.2018 |
3. místo - hoši ml., 3. místo hoši st. |
Prachatice | 16.10.2018 |
2. místo | Vimperk | 16.10.2018 |
6. místo hoši, 6. místo dívky | Vimperk | 4.10.2018 |
webdesign by Lewest.cz