Zpět

Sportovní soutěž – PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Sportovní soutěž – PŘEKÁŽKOVÁ  DRÁHA

V pondělí 10. prosince byla pro žáky 3. – 5. ročníku připravena v odpoledních hodinách ve školní tělocvičně tradiční sportovní soutěž v překonávání různých překážek. Každoročně je vybírán termín okolo Mikuláše a také odměny za předvedené výkony jsou právě s tímto motivem.

Soutěžila vždy tříčlenná družstva ( i smíšená). Úkolem každého soutěžícího bylo v co nejkratším čase zvládnout celou trať překážkové dráhy, předat pomyslný štafetový kolík kamarádovi, který měl stejný úkol. Čas se počítal až do ukončení běhu posledního v trojici. Žáci soutěžili zvlášť za jednotlivé ročníky. Letos se do soutěže přihlásilo opravdu hodně žáků – celkem 42 dětí, tedy 14 družstev.

Za třetí ročník se na 1. místě umístili „ PAPOUŠKOVÉ“ ve složení Ženíšek Petr, Novotný Michal a Řídký Michal. V kategorii 4. ročníků 1. místo obsadili „ TIGERS“  – Klabouch Daniel, Jeřábek František a Sendrei David. Páté ročníky byly početně zastoupeny nejvíce a zde 1. místo vybojovali „ BOB, BOBEK a BOBÍK“ - žáci Harvalík Pavel, Kovář Šimon a Vávra Emanuel.

Všichni, kteří se umístili na prvních třech místech – tedy na „ bedně“, dostali kromě sladkostí také diplom. Také všichni ostatní dostali za účast drobnou  odměnu v podobě sladkostí.

Na závěr chci tímto poděkovat všem, kteří se zúčastnili těchto sportovních bojů, za předvedené výkony a hlavně za to, že si našli ve svém odpoledním volném čase chvíli na sportování, na setkání se spolužáky jiných tříd a dokázali alespoň jednou vyměnit počítačové hry za užitečný pohyb.