Zpět

Začínáme...

Vážení rodiče, milé děti,

všechny vás zdravím v závěru prázdnin a přidávám informace k prvním dnům. 

Čtvrtek 1. 9. - sejdeme se v 8 hodin ve třídě. Po přivítání s panem místostarostou a po schůzce rodičů s paní vychovatelkou mohou prvňáci odcházet s rodiči ze školy. Druháci a třeťáci končí v 10 hodin, odcházejí na oběd a do školní družiny nebo domů.

Pátek 2. 9. - končíme v 11,30 hodin, děti budou potřebovat penál, batůžek se svačinou a oblečení na ven. V případě příznivého počasí plánujeme jít ven. Od tohoto dne běží výuka podle rozvrhu.

 

 

V pondělí všechny děti podle rozvrhu končí ve 13.30 Monteklubem, ostatní dny mají prvňáci do 11,40 hodin. Druháci mají ve čtvrtek do 12,35 hodin, jiné dny do 11,40. Třeťáci končí v úterý, ve středu a ve čtvrtek ve 12,35. 

Brzy pošlu na vaše adresy mail s podrobnějšími informacemi. Prosím, dejte mi vědět, kdyby někomu nepřišel.

Přeji krásný zbytek prázdnin a těším se na setkání.

webdesign by Lewest.cz