Tento týden jsme se prošli v okolí školy a nasbírali "kočičky". Malovali jsme vázu s květinami technikou rozpíjení. Zabývali jsme se vývojem živočichů a děti je mohly výtvarně ztvárnit. Četli jsme z knihy, vykládali význam pohádkových karet a vymýšleli jsme podle nich příběh. Pekli jsme velikonoční "vrkoč" a umíchali jsme jarní pomazánku s bylinkami.
Šli jsme s babičkami z domova seniorů na procházku.
Kromě toho děti jako obvykle hrály společenské hry a stavěly různé stavby.
Danča a Pavla
webdesign by Lewest.cz