Partneři
U příležitosti Dne matek připravili žáci s podporou učitelů kulturní vystoupení, kterým chtěli poděkovat maminkám za jejich lásku, péči a každodenní podporu. V kinosále školy se postupně představily oba školní sbory – sbor mladších dětí pod vedením Petry Staňkové i sbor starších děvčat, který vede Hana Šimková. Svým vystoupením dokázaly, že zpěv může být tím nejkrásnějším dárkem. Velký úspěch sklidila třída Kulíšků, která si pro diváky připravila krátký muzikál O Šípkové Růžence. Pohádkovou zpěvohru s dětmi nacvičila Martina Schneiderová. Celé představení bylo plné energie, radosti a humoru. Kulturním programem chtěli žáci a žákyně vyjádřit poděkování všem maminkám za jejich trpělivost, starostlivost a lásku, kterou dětem každý den věnují. Na závěr maminky dostaly srdíčka, která upekly paní vychovatelky. Děkujeme všem účinkujícím i pedagogům, kteří se na přípravě programu podíleli a věříme, že si všichni návštěvníci odnesli krásný zážitek
webdesign by Lewest.cz