Tento týden se konečně dostavilo krásné, jarní počasí. Co nejvíce času už tedy budeme trávit venku. Procházeli jsme se v okolí školy, všímali si změn v přírodě. Kromě toho mohly děti ilustrovat postavy s knihy, skládat origami motýlka nebo péct housky.
Odpočíváme při čtení z knihy.
Také jsme vyráběli přáníčka ke Dni matek do Domova Mistra Křišťana.
Danča a Pavla
webdesign by Lewest.cz