Zpět

Samostudium - 11.5.-15.5.2020

Od příštího týdne bude probíhat ve třídách on-line výuka, souběžně s již zaběhnutým systémem předávání informací. V informacích k výuce (Samostudium) bude každý týden vložen rozvrh streamovaných hodin. V časech, které uvidíte v rozvrhu, můžete komunikovat ,,živě" s učitelem a pracovat podle jeho pokynů.

Informace k instalaci nové komunikační platformy Discord, která je alternativou Skypu, TeamSpeaku a ostatních služeb, dostanete všichni (žáci a rodiče) přes Bakaláře do svých tříd a emailů. Jde o jednoduchý proces, který určitě snadno zvládnete.

Prosíme ale o každodenní sledování webu a rozpisu hodin, protože může z různých důvodů docházet ke změnám. Původně jsme chtěli vysílat od pondělí 11.5., ale z důvodu nedodání (nedostatkových) kamer musíme začátek posunout. Všichni budete o spuštění včas informováni. Bude i dostatek času na vyzkoušení a ,,vyladění" případných  nedostatků.

Žáci prvního stupně, kteří nebudou z různých důvodů přihlášeni od 25.5. do třídních skupin k výuce, budou mít možnost výuku v dané třídě on-line každý den sledovat.

Stejně tak žáci deváté třídy, kteří od 11.5. nastupují k přípravě na přijímací zkoušky, mohou výuku v případě nepřítomnosti ve škole sledovat on-line.

 

 on-line výuka

8.00-8.45

9.00-9.45

10.00-10.45

11.00-11.45

12.00-12.45

13.00-13.45

14.00-14.45

PONDĚLÍ

         

 

 

ÚTERÝ

         

 

 

STŘEDA 

    úvodní hodina předpoklad prodloužení hodiny  

 

 

ČTVRTEK   

    matematika   český jazyk  

 

 

PÁTEK 15. 5.

    matematika  český jazyk  

 

 

AKTUÁLNÍ VZKAZY    14.5.2020

  *Dobrý den, zítra učíníme 3. setkání, opět zvukové a nastreamuji obrazovku s pokyny. ČJ - M -  připojíte se, budete mít vyplé kamery i mikrofony, na obrazovce bude plán práce a mě budete  slyšet, sledovat a já vždy vyzvu jako dnes postupně děti, aby si připojily mikrofon a odpovídaly. Opět ke konci  zkusíme, že se vždy jeden připojí na mikrofon i na kameru, až Vás vyzvu / jako dnes/.
   *Toto setkávání je zcela dobrovolné, pokud máte problém s technikou nebo jiný zájem, nemusíte se připojovat. Pokračujeme všichni v plnění úkolů z týdenního přehledu a Discord je zpestření - příprava na týden od 25.5.  Budu ráda za Vaši zpětnou vazbu, stojí nás to všechny dost času a asi i nervů, přípravy...                      Pro děti chatování přináší oživení v komunikaci se spolužáky..                                         * Prosím Vás, kdo nedoplnil dotazník ohledně nástupu do školy, učiňte co nejdříve, ostatním děkuji. Mějte hezké dny, děkuji za vstřícnost a pochopení  technického omezení, přeji nám všem hezké dny plné zdraví a radosti.  Dana Z.                                                                                                                                                                              

 

Vloženo dne Předmět Informace  kontakt na vyučujícího
 9. 5. 2020  ČJ

Samostudium - párové souhlásky s/z, učebnice s. 101/ cv. 2,, 3. Procvičování v PS s. 9 / cv. 1, 2 . Opakuj.

zanovadana@seznam.cz -  raději

 

 9. 5. 2020  M Samostudium - násobení a dělení 4, PS s. 46- 48, opakování spojů násobení a dělení, pamětné učení. Procvičování v pětiminutovkách či ústně.   
 9. 5. 2020  Prv  Samostudium  - opakování učiva, učebnice s. 56, PS 66,  vycházka.

 

 

 9. 5. 2020  Čtení Samostudium - v  čítance jsme v oddíle Květen, 132-144, postupně čti, vyprávěj obsah, zapiš si do slohu 1 obsah s obrázkem.

 WhatsApp

 

 9. 5. 2020  Psaní  Samostudium  -  v písance o 1 stranu vpřed.                                            Za odměnu hra s procvičováním.

Skype - po domluvě 

viz mail v Bakalářích

 9.5. 2020  Další odkazy Další dobrovolné  procvičování v úkolech na Bakalářích,                      například z VV, PV, TV, HV,ČJ, M, PRV

Doporučené stránky ZŠ Národní      / www.didakta.cz  , učí telka/

Datakabinet   Další možnosti 
     
Sborovna :  login  : danmus001
  heslo  : dc 84 bg drT
  
 
14. 5. 2020   vzkazy 

Dobrý den, vše se chystá na návrat dětí do tříd, sledujte prosím info vedení školy a maily, viz  i můj mail,  děkuji moc za skvělou spolupráci. D.Z.

* Prosím Vás, kdo nedoplnil dotazník ohledně nástupu do školy, učiňte co nejdříve, ostatním děkuji. Mějte hezké dny, děkuji za vstřícnost a pochopení.  dz

 

 

webdesign by Lewest.cz