Zpět

ZŠ Národní se připojí k charitativnímu projektu Patron dětí

Patron dětí zveřejňuje příběhy dětí, kterým v životě nepřálo štěstí. Prostřednictvím drobných peněžních darů naplňují malé i velké potřeby dětí. Vybírá peníze na zájmové kroužky, školní obědy, ale i na speciální zdravotní rehabilitaci. Projekt zastřešuje a jeho provoz financuje Nadace Sirius.

O Jonáškovi jsme se dozvěděli díky paní Iloně Vintrové, zdravotní sestře, která jezdívá s našimi žáky na sportovní kurzy. Stala se patronkou jeho příběhu, je jejich rodinnou známou. Otec malého Jonáška je sám lékařem, který pomáhá lidem. Myslíme si, že jakákoli pomoc je dobrá, a proto jsme se rozhodli sbírku na Jonáška podpořit. Jednou z možností je poslat příspěvek přímo na účet prostřednictvím tohoto odkazu:

https://patrondeti.cz/pribeh/jonaskovi-rehabilitace-pomohou-v-protazeni-svalu?fbclid=IwAR3sR8FD4kolyq58doOn-4naE_JfmrKfggvPHMFLiDkDDUJvvtQtBaLf2GA

 

Pokud by se ale chtěl zapojit někdo i jinak, ve škole proběhne sbírka fyzicky - do kasičky. Tyto peníze pak budou zaslány společně buď na účet za školu, nebo si je přijde vyzvednout sama patronka příběhu paní Vintrová.

 

webdesign by Lewest.cz