01.02.
pátek
Pololetní prázdniny
27.02.
středa
Exkurze 8.A Bad Leonfelden Rakousko
08.03.
pátek
Společenský večer školy, od 20.00
21.03.
čtvrtek
II. setkání s předškoláky.
25.03.
pondělí
Den otevřených dveří.
Návštěvy dětí z mateřských škol..
26.03.
úterý
Den otevřených dveří.
Návštěvy dětí z mateřských škol..
05.04.
pátek
Zápis dětí do 1. tříd.
06.04.
sobota
Zápis dětí do 1. tříd.
09.04.
úterý
Sdružení rodičů
Schůzka rodičů od 18.00 hodin.
11.04.
čtvrtek
Konzultace s rodiči.
Podle rozpisů ve třídách. 16.00 hodin, pokud není domluveno s TU jinak.
11.04.
čtvrtek
OVOV
Celoškolní sportovní den 8.00-13.00, plnění Odznaku všestrannosti olympijských vítězů.
17.04.
středa
Den země.
Celoškolní projekt, práce na zahradě, programy mimo areál školy. Odchody na oběd: 11.10 - 1. A, 1. B, 2. A, (2. M) 11.20 - 3. A, 3. B, (3. M) 11.30 - 4. A, 4. B 11.40 - 5. A, 5. B, (5. M) 11.50 - 6. A, 6. B, (6. M) 12.00 - 7. A,
25.04.
čtvrtek
Pedagogická rada.
03.05.
pátek
Exkurze Praha.
Dějepisně-zeměpisná exkurze pro žáky 9. tříd.
06.05.
pondělí
Anglické divadlo v MěD Pt.
3.-5. třídy 8.00-10.00 6.-9. třídy 10.00-12.00
06.05.
pondělí
Fotografování tříd.
9.B, 6.A, 9.A, 1.B, 4.A, 4.B, 5.B, 3.A, 5.A
07.05.
úterý
Fotografování tříd.
3.B, 7.A, 8.A, 7.B, 2.A, 1.A
09.05.
čtvrtek
Ředitelské volno.
10.05.
pátek
Ředitelské volno.
13.05.
pondělí
Exkurze Anglie.
13.5.-19.5.2019
14.05.
úterý
Exkurze Anglie.
13.5.-19.5.2019
15.05.
středa
Exkurze Anglie.
13.5.-19.5.2019
16.05.
čtvrtek
Exkurze Anglie.
13.5.-19.5.2019
17.05.
pátek
Exkurze Anglie.
13.5.-19.5.2019
05.06.
středa
III. setkání s předškoláky
05.06.
středa
Odpoledne na školní zahradě.
Akce pro rodiče a děti, soutěže diskotéka, opékání špekáčků, sport, malování na chodník, aj.
06.06.
čtvrtek
Třídní schůzky - 16.00
10.06.
pondělí
Cyklistický kurz - 8.ročník.
11.06.
úterý
Cyklistický kurz - 8.ročník.
12.06.
středa
Cyklistický kurz - 8.ročník.
13.06.
čtvrtek
Cyklistický kurz - 8.ročník.
14.06.
pátek
Cyklistický kurz - 8.ročník.
17.06.
pondělí
Vodácký kurz - 9.ročníky.
18.06.
úterý
Vodácký kurz - 9.ročníky.
19.06.
středa
Vodácký kurz - 9.ročníky.
20.06.
čtvrtek
Vodácký kurz - 9.ročníky.
21.06.
pátek
Vodácký kurz - 9.ročníky.
24.06.
pondělí
Pedagogická rada.
26.06.
středa
Školní akademie.